ספורט

  אגף הספורט והמחול -  "נפש בריאה בגוף בריא".

   

  תושבים יקרים!

  אגף הספורט מעודד פעילות ספורטיבית ומאמין כי העיסוק בספורט בריא לגוף ולנפש כאחד. האגף מעסיק את מיטב המדריכים והמאמנים, במגוון חוגים גדול לכל הגילאים. יחס האישי ניתן לכל פרט והקניית ערכים חברתיים ואישיים לחיים.

  אגף הספורט היישובי שם לעצמו למטרה לקדם, לפתח ולטפח אתאירועי הספורט היישוביים. הפעילות הספורטיבית בתחום התחרותי, ההישגיו העממי.

  חרטנו על דגלנו את קידום וטיפוח הרגלי הספורט לכל האוכלוסייה באמצעות פעילויות מגוונות ומערכת חוגים ענפה במחיר שווה לכל כיס.

  "אני מאמין" של האגף הוא שכולנו יכולים וצריכים למצוא את מקומנו בשפע פעילויות הספורט תוך הטמעת הרגלי פעילות גופנית ואורח חיים בריא.

  בשנה החולפת הפיק האגף מספר אירועים יישוביים. אירוע ספינינג תחת כיפת השמים, יום פעילות ספורטיבי לכל המשפחה בבריכת השחייה וטורניר גביע ראש המועצה לבתי הספר היסודיים בישוב.

  ההשקעה בספורט וחינוך הדור הצעיר תניב את פרותיה בעתיד. נחנך דור אשר יוקנו לו הרגלי פעילות גופנית למען עתיד בריא יותר. גם אלו שלא יהיו ספורטאים פעילים בתחום התחרותי, יעסקו להנאתם ובריאותם וידעו גם להיות אוהדים חיובים ביציעי המגרשים ואולמות הספורט כהורים וכצופים.

  אני קורא לכם לבוא להיות שותפים וליהנות הן ממערך החוגים והן מפעילויות הספורט העממיות.

  דלתי פתוחה עבורכם לכל שאלה ובקשה.

   

  בברכת שנת פעילות פורייה
  02-5363388givatzev@matnasim.org.il

   

  ספורט