דבר ההנהלה

דבר ההנהלה

דבר ההנהלה

תושבים יקרים,

בכל שנה משקיעה המועצה המקומית תקציבים ומשאבים רבים לקידום חיי התרבות והפנאי ביישוב ובהתאם לכך הוכפל תקציב הרשות לתחומי החינוך, הנוער והתרבות עד פי שלושה בשנים האחרונות.

בשנת הפעילות החולפת, פתחנו במבנה המתנ"ס מרכז ג'ימבורי חדיש לפעוטות - ה"ג'ימבוטף". המרכז עובד בהצלחה רבה ומשפחות רבות המגיעות למקום נהנות משעות של משחק וכיף, במחיר השווה לכל כיס.

השנה נערכת המועצה לבניית תכנית אב יישובית בתחום הספורט והפעילות הגופנית, במסגרת המגמה הכוללת לקידום אורח חיים פעיל ובריא בישוב. על מנת להתאים את התכנית לצרכי התושבים, בנינו סקר ובו שאלות הבוחנות את הצרכים, ההעדפות והרצונות שלכם התושבים. את הסקר ניתן למצוא באתר המועצה שכתובתו www.givat-zeev.muni.il, אני קורא לכם למלא את הסקר ולהשפיע.

גם בשנה הקרובה יארח היכל התרבות הצגות לילדים, נוער ומבוגרים ממיטב התיאטראות וכן יועלו בו מופעים של אמנים מהשורה הראשונה וכל זאת במחירים מסובסדים.

תכנית הספורט כמו גם תכניות החוגים והתרבות שלפניכם הנן תוצאה של מחשבה מעמיקה, ועבודה משותפת ופורייה בין המועצה המקומית לחברת המועצה הגב' אילנה גולדשטיין מחזיקת תיק המתנ"ס, הנהלת המתנ"ס וצוות המתנ"ס. על כך ועל עבודתם המסורה לאורך השנה כולה, נתונות להם תודתי והערכתי.

אנו נוסיף ונשקיע בקידום התרבות והספורט ואתם מוזמנים להגיע אל המתנ"ס, לקחת חלק באירועי הקהילה וליהנות ממגוון הפעילויות, אני מבטיחכם כי תיהנו מתכנים איכותיים ועשירים.

בברכה

יוסי אברהמי

ראש המועצה